Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держгеокадастр доопрацював функціонал Державного земельного кадастру: на що звернути увагу

Реклама

Нотаріальна палата інформує, що на її прохання Держгеокадастр доопрацював функціонал Державного земельного кадастру.

У результаті доопрацювання нотаріуси мають можливість отримати інформацію про наявність суб'єктів переважного права, відомості про яких містяться в Державному земельному кадастрі, ще на етапі підготовки до вчинення правочину, предметом якого є земельна ділянка сільськогосподарського призначення.

Інформація щодо наявного дозволу на видобування корисних копалин загальнодержавного значення, його номера та дати видачі, власника такого спеціального дозволу, вид корисної копалини, вид користування та строк дії спеціального дозволу відображається у відомостях про земельну ділянку, які нотаріус може отримати за результатом пошуку такої земельної ділянки за її кадастровим номером в розділі «земельні ділянки» ДЗК.

Детальніше про це можна дізнатися із інформаційного листа, підготовленого Комісією НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності.

Зосередьтесь на важливому. Про рутину подбає LIGA360:Нотаріус. Отримайте доступ до 50 цифрових функцій, що допоможуть перевіряти клієнтів, аналізувати та моніторити законодавство, формувати нотаріальні документи. Спробуйте новинку першими.

Читайте також:

Уряд зробив крок до вдосконалення аукціонної моделі продажу «зеленої» електроенергії

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини