Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінились суми пенсійного збору при першій реєстрації легкових авто

Реклама

З 1 січня 2024 року змінились суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових авто на території України.

Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Розмір збору залежить від суми прожиткового мінімуму, який з 1 січня становить 3028 грн. Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування сплачується у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, довідки-рахунку торговельних організацій, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, без урахування податку на додану вартість, у розмірі:

  • 3 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

  • 4 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

  • 5 відсотків - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року - більше 878,1 тис. грн.

Отже, з 1 січня 2024 року:

- не перевищує або дорівнює 499620,0 грн - сплачується 3 %;

- більше ніж 499620,0 грн, але не перевищує або дорівнює 878120,0 грн - 4 %;

- більше ніж 878,1 тис. грн - 5 %.

Збір сплачується на бюджетні рахунки, відкриті в органах Казначейства, за місцем проведення першої державної реєстрації в Україні легкового автомобіля в сервісних центрах МВС. Номери рахунків можна дізнатися на сайті ДКСУ в розділі Діяльність/Реквізити дохідних рахунків.

Потрібно більше роз?яснень і аналітики щодо нормативного акту? Спробуйте Legal Solution. Воно допоможе швидко зорієнтуватися в складних правових питаннях та дізнатися, як саме застосовуються НПА у вашій галузі. Замовте рішення за посиланням.   

Читайте також: Які зміни відбудуться 1 січня 2024 року?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини