Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як підтвердити досвід адвокатської діяльності: позиція ВККС

Реклама

Вища кваліфікаційна комісія суддів нагадала, які документи підтверджують досвід професійної діяльності адвоката, у тому числі щодо здійснення представництва в суді або захисту від кримінального обвинувачення.

Національна асоціація адвокатів України поінформувала, що ВККС оголосила конкурс на зайняття 532 вакантних посад суддів в апеляційних судах (а вищенаведене питання виявилося одним із найпоширеніших у зв'язку із поданням документів для участі в зазначеному конкурсі).

Відповідно до пункту 4.2 Положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, затвердженого рішенням ВККС від 2 листопада 2016 року № 141/зп-16, досвід адвоката підтверджується копією свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю, копією витягу з реєстру адвокатів та документами:

  • договорами, ордерами або іншими документами, що посвідчували повноваження адвоката на надання правової допомоги під час здійснення ним професійної діяльності;

  • деклараціями про доходи від професійної діяльності для самозайнятої особи або фізичної особи - підприємця;

  • довідками з місця роботи, про заробітну плату, трудовою книжкою - для осіб, що здійснюють адвокатську діяльність у складі юридичної особи чи адвокатського об'єднання;

  • документами про доходи за період здійснення професійної діяльності адвоката;

  • належним чином засвідченими копіями судових рішень та інших процесуальних документів, які в сукупності дають змогу встановити участь адвоката у справі (провадженні);

  • іншими документами, поданими відповідно до умов проведення конкурсу.

Досвід професійної діяльності адвоката, у тому числі щодо здійснення представництва в суді та/або захисту від кримінального обвинувачення, який здійснював таку діяльність до набрання чинності Законом № 2887-XII «Про адвокатуру», підтверджується засвідченою належним чином копією рішення про прийом у члени колегії адвокатів.

За матеріалами Національної асоціації адвокатів України

Усі інструменти для адвоката - у рішенні LIGA360: Адвокат НААУ. Стежте за подіями НААУ, відвідуйте навчальні програми ВША, отримуйте залікові бали в рамках підвищення кваліфікації та доступ до повної бази законодавства, судових рішень, експертної аналітики. Придбайте LIGA360: Адвокат НААУ прямо сьогодні.

LIGA ZAKON надає спеціальну пропозицію до Дня адвокатури України. Придбайте рішення LIGA60 для адвоката - отримайте рішення для помічника у подарунок. А сплачуючи тариф на рік, ви економите вартість внеску на самоврядування. Замовте прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини