Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Президент підписав Держбюджет України на 2024: основні цифри

28 листопада 2023, 16:25
1847
0
Реклама

Глава держави підписав Закон № 3460-IX (проєкт № 10000) «Про Державний бюджет України на 2024 рік».

Про це свідчить картка законопроєкту на сайті Верховної Ради.

Серед іншого, реальне зростання ВВП зараз прогнозується на рівні 4,6 %. Інфляція - 9,7 %. Очікується, що середньорічний курс долара становитиме 40,7 грн (детальніше).

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів зазначає, що майже 100 % доходів бюджету у 2024 році буде спрямовано на оборону та безпеку України. Це означає збільшення обсягів зброї, техніки, дронів, боєприпасів та ракет.

Бюджет також передбачає індексацію пенсій і зростання мінімальної зарплати.

Скільки грошей Україна має на третій рік повномасштабної війни і які основні статті видатків, дивіться в інфографіці Кабінету Міністрів.

Legal Solution допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням.

Детальніше про Державний бюджет на 2024 рік можна дізнатися із матеріалів:

Рада ухвалила Закон про Державний бюджет на 2024 рік

Уряд схвалив проєкт Держбюджету України на 2024 рік: які показники закладено

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини