Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін розширив критерії для включення до переліку верифікованих експортерів с/г продукції

Реклама

11 листопада набрала чинності урядова постанова від 10 листопада 2023 року № 1174 «Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту з верифікації суб'єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану».

Міністерство аграрної політики та продовольства роз'яснило, що постановою розширюються критерії включення до переліку верифікованих експортерів сільськогосподарської продукції.

Зокрема:

  • надається доступ до процедури верифікації підприємцям, які зареєстровані як платники податку на додану вартість після 23 лютого 2022 року;

  • підприємець у період з 23.02.2022 по 27.10.2023 включно здійснив експорт товарів чи товару, отримав не менше 40 млн грн валютної виручки, за якою був завершений валютний контроль, що підтверджується листом з банку;

  • підприємець не має податкового боргу за платежем 21081000 «Пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД»;

  • щодо підприємця не складався акт ДПС про відсутність за місцем юридичної реєстрації при перевірці дотримання валютного законодавства.

Мінагрополітики нагадало, що 31 жовтня 2023 року Уряд схвалив постанову № 1132 «Про реалізацію експериментального проекту з верифікації суб'єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану». Документ змінює правила експорту аграрної продукції. У міністерстві зауважили, що нові правила повинні унеможливити зловживання та порушення законодавства під час експорту агропродукції, а також захистити права агропідприємців, які дотримуються законодавства щодо експорту.

За повідомленням Мінагрополітики

Потрібно більше роз'яснень і аналітики щодо нормативного акта? Спробуйте Legal Solution. Воно допоможе швидко зорієнтуватися в складних правових питаннях та дізнатися, як саме застосовуються НПА у вашій галузі. Замовте рішення за посиланням.

Хочете скористатися ексклюзивною пропозицією Legal Friday від LIGA ZAKON? Заповніть заявку та забронюйте знижку на професійні рішення для роботи.

Читайте також:

ТОП-10 судових рішень Верховного Суду для бізнесу у 2023 році

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини