Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд затвердив Порядок ведення Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів

Реклама

Уряд затвердив Порядок ведення Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів.

Відповідне рішення прийнято на урядовому засіданні 21 липня.

Очікується, що реєстр стане ефективним механізмом зі збору та уніфікації даних про зареєстровані в Україні пестициди та агрохімікати, а також забезпечить вільний доступ до цієї інформації, поінформувало Міндовкілля.

«Уряд схвалив рішення, яке дозволить відмовитися від застарілого формату Excel-таблиць, які оновлюються в ручному режимі. Україна перейде до сучасного формату цифрових даних, які актуалізуються автоматично, на єдиному ресурсі. Це дозволить, з одного боку, посилити контроль та запобігти потраплянню на територію України не дозволених препаратів. З іншого - прискорити для імпортерів процедури ввезення та реєстрації пестицидів і агрохімікатів», - зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Завдяки Реєстру на ЕкоСистемі у вільному доступі буде вся інформація про препарат та назву його діючої речовини. Можна буде власноруч, не за наклеєними тарними етикетками, перевірити дані про діючу речовину препарату, її безпечність, способи використання та обмеження тощо (у декілька кліків, з будь-якого гаджета, у режимі 24/7).

Корпоративне рішення LIGA360 - надійний помічник для аграрного бізнесу. Законодавство та аналітика про земельні відносини під час війни, перевірка партнерів та клієнтів в Україні та Великобританії, моніторинг статусу земельної ділянки. Спробуй всі переваги прямо зараз, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

20 липня набрала чинності урядова постанова щодо відновлення та розвитку регіонів і територіальних громад

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини