Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Визначено порядок авторизації та організації проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації

Реклама

Кабінет Міністрів визначив порядок авторизації та організації проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні 18 липня, інформує Фонд державного майна.

Відтепер оператори електронних майданчиків, які будуть відбиратися для проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації, повинні відповідати таким вимогам:

  • мати статус авторизованого (попередньо авторизованого) для проведення е-аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації безперервно протягом більше, ніж двох років;

  • бути оператором е-майданчика, через якого переможці е-аукціонів малої приватизації уклали договори купівлі-продажу на загальну суму не менше 10 млн грн;

  • бути оператором е-майданчика, через якого переможці е-аукціонів малої приватизації за 2 останні роки уклали не менше 3 договорів купівлі-продажу об'єктів малої приватизації на загальну суму не менше 7,5 млн грн.

Крім того, Фонд держмайна повідомив, що Уряд зробив ще один крок, направлений на боротьбу з економічним тероризмом під час проведення приватизаційних торгів. Якщо переможець приватизаційного аукціону відмовиться від перемоги, право на викуп об'єкта автоматично перейде до наступного учасника конкурсу за розміром запропонованої суми. Якщо і він відмовиться від викупу, він також позбавляється гарантійного внеску. Таким чином, в разі зриву приватизаційного аукціону до держбюджету буде перераховуватися 40 % від стартової ціни об'єкта (гарантійний внесок переможця в розмірі 20 % і гарантійний внесок другого учасника в розмірі 20 %).

Хочете захистити бізнес від ризиків та підвищити ефективність? Придбайте рішення LIGA360 для 10 фахівців за ціною 3! Захист від бізнес-ризиків, потужності AI для ухвалення рішень, зручні інструменти для керівника, юриста, бухгалтера, HR. Замовте на акційних умовах прямо зараз.

Читайте також:

Фонд держмайна отримав право використовувати новий інструмент залучення інвесторів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини