Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Гранти на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства: Уряд затвердив доповнення до порядків

Реклама

23 травня 2023 року Уряд прийняв постанову № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738», якою, зокрема, розширив перелік культур, які заплановані до посадки за рахунок грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Мінагрополітики роз'яснило, що тепер дозволені ще шипшина і мигдаль.

У міністерстві звернули увагу: Уряд визначив, що грантова підтримка для вирощування мигдалю буде поширюватись виключно на кілька областей: Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Закарпатську, Кіровоградську та Донецьку.

Також постановою визначається перелік нормативно-правових документів для підтвердження одержувачем гранту створення нових робочих місць. Це такі документи: копія поданого до органів ДПС податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні звітні періоди.

Окрім того, рішенням Уряду визначається виключний перелік податків та зборів для моніторингу і фіксації повернення використаних бюджетних коштів суб'єктом господарювання. Це єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне страхування, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, ПДВ, єдиний податок та земельний податок.

Корпоративне рішення LIGA360 - надійний помічник для аграрного бізнесу. Законодавство та аналітика про земельні відносини під час війни, перевірка партнерів та клієнтів в Україні та Великобританії, моніторинг статусу земельної ділянки. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Удосконалено програму надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу: рішення Уряду

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини