Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін заборонив публічні закупівлі у громадян рф та Білорусі

Реклама

Кабмін підтримав зміни до постанови від 12.10.2022 N 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Про це повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук.

Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у:

  • громадян рф/Республіки Білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах);

  • юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства рф/РБ;

  • юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є РФ/громадянин РФ/РБ (крім тих, що проживають на території України на законних підставах);

  • юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства РФ/РБ, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Викладено в новій редакції Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.

LIGA360 дозволяє перевіряти компанії у світових санкційних списках, зокрема країн ЄС та США, а також санкційних списках України (РНБОУ, АМКУ). Спробуйте інструмент для перевірки токсичних бізнес-зв'язків прямо зараз. Більше про можливості LIGA360 для контролю compliance ризиків - за посиланням. 

Читайте також: Володимир Зеленський підписав два укази щодо введення санкцій РНБО

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини