Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Надання демобілізованим військовослужбовцям відпочинку 60 робочих днів з виплатою двомісячного грошового забезпечення: законопроєкт ухвалено за основу

Реклама

3 травня Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 8313 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань. Про це повідомила прес-служба Апарату ВР.

З прийняттям законопроекту демобілізовані військовослужбовці зможуть отримати відпочинок тривалістю 60 робочих днів з виплатою двомісячного грошового забезпечення за рахунок Держаного бюджету України.

Крім того, у разі ухвалення відповідного Закону працівникам буде надано право на грошову компенсацію за всі не використані ними дні щорічної відпустки у разі їх призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

"Також актуальним в умовах воєнного стану є положення законопроекту щодо можливості відмовити працівнику у наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв'язку вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), якщо така людина залучена до виконання робіт на об'єктах критичної інфраструктури, виробництва товарів оборонного призначення або виконує мобілізаційне завдання", - йдеться в повідомленні.

Крім того, пропонується збільшити з 15 до 30 календарних днів на рік строк надання відпустки без збереження заробітної плати за сімейними обставинами та з інших причин.

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік - побачте весь обсяг пов'язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні. 

Читайте також: Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини