Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

1 травня завершується період пільгового імпорту товарів для відновлення енергоінфраструктури

Реклама

Згідно із Законами України від 13 грудня 2022 року №2836-ІХ та №2837-IX, 1 травня 2023 року завершується період звільнення імпорту окремих товарів від оподаткування ПДВ та ввізним митом, а в окремому випадку - і від акцизного податку.  Про це нагадали в Державній митній службі.

Відтак, знову нараховуватиметься ПДВ та ввізне мито:

1) для товарів, які імпортуються підприємствами або громадянами та які переміщуються (пересилаються) на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Йдеться зокрема про:

  • електрогенераторні установки та частини до них; 

  • окремі трансформатори, їх частини, інвертори; 

  • окремі акумулятори, включаючи сепаратори для них; 

  • системи для забезпечення супутникового доступу до інтернету (Starlink).

2) для товарів, що безоплатно надаються Енергетичним співтовариством як допомога на користь суб'єктів господарювання, що мають ліцензії на окремі види господарської діяльності на ринку електричної енергії та ввозяться такими суб'єктами на митну територію України для цілей відновлення та ремонту інфраструктури таких підприємств за погодженням з ЦОВВ, що забезпечує формування та реалізує державну політику в паливно-енергетичному комплексі.

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Читайте також: Bad communication: як бізнеси втрачають кошти на договірній роботі й що з цим робити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини