Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МВС планує запустити єдиний державний реєстр зброї через три місяці

Реклама

Міністерство внутрішніх справ планує запустити єдиний державний реєстр зброї через три місяці - 23 червня.

Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив в етері національного телемарафону «Єдині новини» стосовно легалізації та обігу вогнепальної зброї в Україні. 

«Перші кроки, які ми зараз робимо - це розробка єдиного державного реєстру зброї, щоб була можливість обмінюватися даними в електронному вигляді з суб'єктами господарювання і з іншими правоохоронними структурами», - наголосив він.

Ігор Клименко зазначив, що вся зброя, яка легально була видана громадянам на початку повномасштабного вторгнення, в т.ч. підрозділами Національної поліції, перебуває на обліку в єдиній базі. 

Також він додав, що відповідальність за обіг зброї після прийняття відповідного закону в другому читанні буде покладена першочергово на МВС і Національну поліцію.

Читайте також:

Єдиний реєстр зброї: які відомості підлягають внесенню?

В Україні має запрацювати реєстр зброї

Як отримати дозвіл на зброю в Україні?

Незаконні дозволи на зброю: у створенні злочинної організації підозрюють колишнього посадовця Нацполіції

Як зупинити рейдерське захоплення? Поставте на контроль свою нерухомість в сервісі SMS-Маяк, щоб миттєво отримувати сигнали про зміни в Реєстрі речових прав. Це допоможе вчасно звернутися до державного реєстратора та до суду, і зупинити незаконні дії. Спробуйте зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини