Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін відновив обов’язок організаторів азартних ігор сплачувати щорічні платежі за ліцензії

Реклама

Уряд відновив обов'язок організаторів азартних ігор сплачувати щорічні платежі за ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, передбачені Законом «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Зазначені зміни було внесено до урядової постанови № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану». Відповідна постанова № 173 набрала чинності 3 березня 2023 року.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей роз'яснила, що плата за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор - це одне з джерел формування спеціального фонду Державного бюджету України, кошти якого можуть бути спрямовані на відновлення України та ліквідацію наслідків збройної агресії росії.

КРАІЛ нагадала, що урядовою постановою № 314 після початку збройної агресії російської федерації в Україні, зокрема, було продовжено строки дії діючих строкових ліцензій і документів дозвільного характеру та відтерміновано періодичні, чергові платежі за ними на період воєнного стану та три місяці з дня його припинення чи скасування.

Постановою КМУ № 173 встановлено, що несплачені до дня набрання чинності цією постановою щорічні платежі за ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор за кожен рік дії ліцензії сплачуються у тридцятиденний строк з дня набрання чинності цією постановою. Протягом зазначеного строку суб'єкти господарювання у сфері організації та проведення азартних ігор повинні подати Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей документи, що підтверджують внесення плати за ліцензії.

Враховуючи зазначене, КРАІЛ наголосила на необхідності сплати організаторами азартних ігор усіх ліцензійних платежів, несплачених станом на 3 березня 2023 року. Граничний строк сплати таких платежів - 2 квітня 2023 року.

Несплата або прострочення здійснення плати за ліцензію понад два місяці є підставою для анулювання відповідної ліцензії, відповідно до пункту 6 частини першої статті 51 Закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Щодо щорічних платежів за наступний рік дії ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор, строки сплати яких настають після 3 березня 2023 року, то такі платежі підлягають сплаті в порядку та у строки, встановлені статтею 49 Закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Перевіряти ліцензії компанії можна в сервісі CONTR AGENT. 30 ліцензійних реєстрів та всі офіційні дані про партнерів й конкурентів в один клік. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Що таке Due Diligence і чому це важливий етап угоди

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини