Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд ухвалив вирок за участь у діяльності непередбаченого законом збройного формування

Реклама

27 лютого 2023 року Корольовський районний суд міста Житомира ухвалив вирок у справі № 296/10028/17 по обвинуваченню громадянина України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації), частиною 2 статті 260 (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба суду.

В ході судового розгляду встановлено, що обвинувачений з 2014 року приймав активну участь у непередбаченому законом збройному формуванні - у терористичній організації «ДНР» у складі структурного підрозділу.

"На виконання загального злочинного умислу громадянин України на території окремих районів Донецької області вчиняв збройні напади на установи органів місцевого самоврядування, будівлі правоохоронних та інших державних органів та приймав активну участь в злочинних діях терористичної організації", - йдеться в рішенні суду.

Вироком суду за сукупністю злочинів громадянину України призначено остаточне покарання у виді  12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Готуєтеся до судового засідання? Спробуйте VERDICTUM у LIGA360. Аналізуйте тексти судових рішень, формуйте аргументи - та перейдіть до подання документів у Кабінет Електронного суду. Деталі за посиланням.

Читайте також: Надання статусу УБД громадянам, які виступили на захист держави в перший місяць широкомасштабної війни: Закон набув чинності

Правові висновки Верховного Суду, які скасували попередню судову практику щодо застосування Закону «Про оренду землі»

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини