Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минулого року АРМА розшукало кошти та корпоративні права на понад 60 млрд грн (оновлено)

Реклама

Протягом 2022 року АРМА опрацювало понад 7 тис. звернень від правоохоронних органів та Міністерства юстиції щодо виявлення та розшуку активів в Україні та за кордоном.  Про це повідомила прес-служба АРМА.

Понад 4,4 тис. запитів надійшло безпосередньо у рамках кримінальних проваджень від правоохоронних органів, зокрема, найбільше від Національної поліції, прокуратури, БЕБ, СБУ та ДБР.

Зазначається, що Національним агентством розшукано грошові кошти, цінні папери та частки у статутних капіталах загальною вартістю понад 60 мільярдів гривень.

Крім того,виявлено та розшукано близько 198 тис. одиниць майна, зокрема:

  • 28 одиниць авіаційного транспорту,

  • 150 морських та річкових суден,

  • понад 15 000 об'єктів житлової та нежитлової нерухомості тощо.

Серед іншого розшуканого майна - земельні ділянки, сільськогосподарська техніка, автомобільний, трубопровідний транспорт та ін.

АРМА пояснило, що на розшукані активи в подальшому може бути накладено арешт, передано в управління АРМА та конфісковано на користь держави.

"Варто також зазначити, що крім інформації про факт існування та місцезнаходження потенційно злочинних активів, АРМА надає правоохоронцям інформацію про історію набуття активів та пов'язані з цим фінансові транзакції, дані про пов'язаних осіб, які можуть бути причетні до правопорушень, а також інформацію про встановлені факти інших правопорушень, про які не вказано у запитах правоохоронних структур.  Надана Агентством аналітична інформація може бути долучена органами досудового розслідування до матеріалів слідства у вигляді доказової бази", - додали в АРМА.

А ви впевнені у зв'язках бізнес-партнерів? Перевірити наявність російського і білоруського сліду компаній допоможе CONTR AGENT у LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Читайте також: Постачальників продуктів викрили на несплаті податків: накладено арешт на кошти у розмірі понад 800 млн грн

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини