Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін пропонує заборонити діяльність в Україні релігійних організацій, керованих з держави-агресора

Реклама

19 січня 2023 року Кабінет Міністрів, як суб'єкт законодавчої ініціативи, зареєстрував у Верховній Раді проект Закону № 8371 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій».

Про це поінформував Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді.

Законопроект спрямований на забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу в суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів.

Проектом Закону передбачено внесення змін до законів «Про свободу совісті та релігійні організації», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», якими унеможливлюється діяльність в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, що здійснює збройну агресію проти України.

У разі прийняття Закон набере чинності через місяць з дня його опублікування.

Перевірити, чи є особа в санкційних списках, найпростіше з LIGA360. Система надає інформацію з державних реєстрів про всіх громадян України. Замовляйте LIGA360 просто сьогодні та захистіться від сумнівних бізнес-зв'язків.

Читайте також:

Європарламент проголосував за створення спецтрибуналу щодо злочину агресії росії проти України

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини