Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У 2023 році резиденти Дія Сіті вперше мають подати звіт до контролюючих органів: ДПС

Реклама

2022 календарний рік є першим звітним періодом для спеціального режиму оподаткування резидентів Дія Сіті (Закон № 1946 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні»).

Про це поінформували фахівці Головного управління ДПС у Львівській області.

Спеціальний режим оподаткування резидентів Дія Сіті передбачає можливість переходу ними на оподаткування податком на прибуток підприємств за особливими умовами (аналог податку на виведений капітал), що передбачають ставку податку у розмірі 9 % та оподаткування лише низки операцій.

Окремою базою оподаткування в спеціальному режимі оподаткування резидентів Дія Сіті буде сума невідповідності контрольованої операції принципу «витягнутої руки», яка буде оподатковуватись за ставкою 18 %.

Податківці нагадали, що організаційні, правові та фінансові засади функціонування правового режиму Дія Сіті, що запроваджується з метою стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні шляхом створення сприятливих умов для ведення інноваційного бізнесу, розбудови цифрової інфраструктури, залучення інвестицій, а також талановитих спеціалістів, визначені Законом № 1667-ІХ «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні».

Додатково про правовий режим Дія Сіті читайте в аналітичних матеріалах, підготовлених спеціально для порталу ЮРЛІГА:

ІТ-галузь під час війни: Дія.City, оподаткування, ФОП, робота за кордоном

Особливості Дія Сіті під час війни

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини