Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Президент підписав Указ про застосування санкцій щодо компанії Royal Pay Europe

Реклама

Президент Володимир Зеленський підписав Указ №14/2023 від 12 січня 2023 року про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 січня 2023 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Указ набув чинності з дня його опублікування.

Так, передбачено застосування обмежувальних заходів до Товариства з обмеженою відповідальністю "РОЯЛ ПЕЙ ЮРОП" (SIA "ROYAL PAY EUROPE").

Санкції введено терміном на 5 років.

Передбачається застосування таких санкцій:

1) блокування активів - тимчасове позбавлення права користуватися та розпоряджатися активами, що належать фізичній або юридичній особі, а також активами, щодо яких така особа може прямо чи опосередковано (через інших фізичних або юридичних осіб) вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ними;
2) запобігання виведенню капіталів за межі України;
3) зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;
4) заборона участі у приватизації, оренді державного майна резидентами іноземної держави та особами, які прямо чи опосередковано контролюються резидентами іноземної держави або діють в їх інтересах;
5) повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з Законом "Про санкції" (повна заборона).

Читайте також: Президент підписав Указ про застосування санкцій до 119 фізичних осіб

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини