Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Прийнято Закон щодо порядку проходження військової служби за контрактом іноземцями та особами без громадянства у ЗСУ

Реклама

Верховна Рада 12 січня прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку проходження військової служби за контрактом іноземцями та особами без громадянства у Збройних Силах України та інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях (реєстр. №8098).

Прес-служба Апарату ВР роз'яснила, що Закон спрямовано на забезпечення правової визначеності стосовно порядку проходження військової служби за контрактом іноземцями та особами без громадянства в усіх без винятку утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

З цією метою внесено відповідні зміни до законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про імміграцію», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про Національну гвардію України».

Читайте також: Надання статусу УБД громадянам, які виступили на захист держави в перший місяць широкомасштабної війни: ухвалено Закон

Затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Набув чинності Закон щодо бронювання військовозобов'язаних

Більше переваг та можливостей для компаній з новою LIGA360. Тепер кожне корпоративне рішення включає приємні бонуси: сервіси медіамоніторингу та автоматизації договірної роботи. А ще ви знайдете корисні інструменти для керівників, юристів бухгалтерів, HR, PR. До 15 січня діє знижка 30%, тож оберіть LIGA360 для 3 чи 5 співробітників прямо зараз. 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини