Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Строк внесення відомостей до ЄРАУ адвокатами, які надають БВПД, відтерміновано до 5 лютого: РАУ

Реклама

На прохання адвокатів Рада адвокатів України на позачерговому засіданні 6 січня 2023 року внесла зміни до свого рішення від 4 листопада 2022 року № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України».

Документом установлено новий строк для відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Такі відомості повинні бути внесені адвокатами до 5 лютого 2023 року.

Протягом цього часу адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, мають подати заяву із повідомленням про включення до Реєстру адвокатів до Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України. Також це можна зробити через Особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.

Рада адвокатів України нагадала механізм подачі інформації до ЄРАУ адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу:

1. Через Особистий кабінет адвоката:

- потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ;

- у розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД;

- зберегти зміни.

2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України:

- потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту;

- якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це;

- заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.

Чому варто замовити LIGA360:Адвокат НААУ саме зараз? Оплативши рішення LIGA360 - ви оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування, зможете отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненими у своїй перемозі.

Читайте також:

Адвокатський запит: що треба врахувати?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини