Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Адвокати, включені до Реєстру адвокатів з надання БПД, мають у 10-денний строк унести відомості до ЄРАУ

Реклама

Рада адвокатів України прийняла рішення № 124 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яке передбачає відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Рішенням установлено 10-денний строк для внесення таких відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України.

Протягом цього часу адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, мають подати заяву з повідомленням про включення до Реєстру адвокатів до Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України. Також це можна зробити через Особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.

НААУ нагадала, що відповідні зміни до Порядку ведення ЄРАУ ухвалила Рада адвокатів України на засіданні 4 листопада 2022 року з метою забезпечення прав адвокатів та гарантій їх діяльності.

Адвокати аналізують судову практику з рішенням LIGA360. Повна база судових справ України, фільтри для найзручнішого пошуку, моніторинг судових рішень за тематикою чи для певних справ. Замов LIGA360 прямо сьогодні.

Рішення для тих, хто має сміливість перемагати! Спеціально до Дня адвокатури LIGA ZAKON надає знижку на рішення LIGA360:Адвокат НААУ. Замовляй за посиланням.

Читайте також:

Адвокатський запит: що треба врахувати?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини