Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набув чинності Закон, що передбачає добровільну відмову бізнесу від спрощеної системи оподаткування

24 листопада 2022, 13:54
574
0
Реклама

Сьогодні, 24 листопада, набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо приватизації державного і комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу» № 2719-IX від 03.11.2022.

Раніше народний депутат Ярослав Железняк зазначав, що відповідний документ, зокрема, передбачає добровільну відмову бізнесу від спрощеної системи оподаткування зі сплатою податку в 2% від обороту.

За його словами Закон особливо актуальний для аграрного бізнесу.

Платник податку має право самостійно (шляхом подання заяви) відмовитися від використання особливостей оподаткування, передбачених пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК, з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому прийнято таке рішення. У такому разі платник податків вважається таким, що застосовує систему оподаткування, на якій він перебував до обрання особливостей оподаткування, передбачених цим пунктом, крім випадку, якщо у заяві про відмову від використання особливостей оподаткування, передбачених цим пунктом, платник податку зазначив про перехід на сплату інших податків і зборів.

Увага! Акційні ціни на рішення LIGA360 продовжено до 25 листопада. Поспішіть замовити рішення "Преміум" для юристів та адвокатів зі знижкою 50%. Деталі за посиланням. 

Читайте також: Президент підписав Закон про Держбюджет на 2023 рік

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини