Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін погодив припинення дії українсько-білоруської Угоди про уникнення подвійного оподаткування

Реклама

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про припинення дії Угоди між Урядом України і урядом республіки білорусь про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків стосовно податків на доходи і майно, вчиненої 24 грудня 1993 року в м. Ашгабаті та ратифікованої Верховною Радою 20 грудня 1994 року.

Метою проєкту є припинення дії міжнародного міжурядового договору з республікою білорусь, що сприятиме прискоренню згортання економічних і фінансових зв'язків з рб як державою-союзницею країни-агресора в повномасштабній війні проти України.

Прийняття закону дасть змогу припинити застосування норм, установлених зазначеною Угодою. Мінфін повідомляє, що це сприятиме:

1) недопущенню поповнення бюджету країни, що сприяє агресору, шляхом надання Україною пільгових умов оподаткування для резидентів рб, що здійснюють діяльність в Україні. Після припинення дії Угоди до всіх доходів резидентів рб, одержаних з джерел в Україні, буде застосована загальна ставка оподаткування - 15 %, встановлена Податковим кодексом, замість пільгової ставки, встановленої Угодою: 10 % - на проценти;

2) недопущенню втрат бюджету України через зарахування податку, сплаченого в рб резидентами України, що здійснюють діяльність у рб;

3) звільненню України від взятих на себе зобов'язань щодо обміну інформацією з рб з податкових питань.

За матеріалами Урядового порталу

Місяць подарунків для юристів оголошуємо відкритим! Тільки зараз оплачуй два рішення LIGA360, а третє отримай безоплатно. Встигни скористатися пропозицією до 31 жовтня.

Читайте також:

ТОП-5 цікавих рішень Верховного Суду в податкових спорах 2022

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини