Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк роз'яснив учасникам ринку небанківських фінпослуг правила ліцензування та реєстрації

Реклама

Нацбанк роз'яснив представникам ринку небанківських фінансових послуг особливості практичної імплементації нормативно-правових актів НБУ з питань ліцензування та реєстрації, в тому числі тих, упровадження яких було відтерміновано у зв'язку початком військової агресії.

Йдеться про такі постанови Правління Національного банку України:

Представники регулятора наголосили на необхідності дотримання строків подання документів, передбачених зазначеними постановами. Крім того, регулятор окреслив перелік документів, які повинні бути подані небанківськими фінансовими установами на виконання цих постанов.

Учасники ринку повинні діяти за процедурами, визначеними Положенням про ліцензування. Зокрема, у разі оновлення загальної інформації про надавачів фінансових послуг та повідомлення Національного банку про виникнення змін або доповнень до інформації щодо надавача фінансових послуг, що відбулися під час дії воєнного стану. Йдеться про інформацію, яка міститься в заяві про включення до Державного реєстру фінансових установ, опитувальнику тощо.

Крім того, учасникам ринку небанківських фінансових послуг слід коректно оформлювати та заповнювати документи, які подаються на виконання постанов Національного банку. Представники регулятора докладно роз'яснили актуальні питання, що можуть виникнути в учасників ринку під час оформлення та заповнення цих документів.

Докладно ознайомитися з цими та іншими питаннями можна у презентації.

За повідомленням НБУ

Як не загубитись у масиві законодавчої інформації? З новим інструментом в LIGA360:Юрист. Тепер користувачі можуть побачити результати пошуку у зручній візуальній формі - у вигляді схем та діаграм. Дізнайся більше за посиланням.

Читайте також:

Нацбанк визначив, як застосовуватиме "штрафні" заходи впливу на небанківському платіжному ринку

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини