Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Строк для обладнання небанківських пунктів обміну валют системами відеоконтролю продовжено

Реклама

Нацбанк продовжив строк для встановлення систем технологічного відеоконтролю у приміщеннях небанківських фінансових установ та операторів поштового зв'язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, до 31 серпня 2022 року.

Відповідна постанова Правління НБУ від 23 серпня 2022 року № 186 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165" набирає чинності з 25 серпня.

Регулятор нагадав, що відповідно до вимог постанови Правління НБУ від 29 липня 2022 року № 165 "Про особливості регулювання та нагляду за здійсненням діяльності з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі в період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39" небанківські фінансові установи та оператори поштового зв'язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, були зобов'язані з 3 серпня 2022 року здійснювати валютно-обмінні операції з обов'язковим застосуванням систем технологічного відеоконтролю за обслуговуванням клієнтів.

Зважаючи на умови воєнного стану та звернення учасників ринку, Національний банк продовжив цей строк до 31 серпня 2022 року.

За повідомленням НБУ

Гаряча пропозиція серпня для антикризової команди! Придбай 5 робочих місць у LIGA360 всього за 5000 грн/міс. Дізнайся переваги за посиланням.

Читайте також:

З 1 вересня Кабмін дозволив підприємцям короткостроково виїжджати за кордон

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини