Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Унесено зміни до Типового договору оренди землі

Реклама

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 19 серпня 2022 року № 921 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220 і від 29 грудня 2021 р. № 1438» приведено у відповідність до Закону № 2247-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» урядові постанови від 3 березня 2004 року № 220 «Про затвердження Типового договору оренди землі» та від 29 грудня 2021 року № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками».

Постановою № 921 внесено зміни до розділу «Інші права та обов'язки сторін*» Типового договору оренди землі: а саме, встановлено, що права та обов'язки сторін під час дії воєнного стану, його припинення або скасування в Україні або у відповідних окремих її місцевостях визначаються з урахуванням пунктів 27, 28 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу, якими встановлено особливості регулювання земельних відносин саме під час дії воєнного стану, у разі його припинення або скасування.

Також відповідно до урядової постанови № 921 продовжено строк реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками до 2023 року.

Зауважимо, що постанова № 921 набрала чинності 24 серпня 2022 року.

За повідомленням Держгеокадастру.

SMS-Маяк - надійна допомога бізнесу у захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Читайте також:

Кабмін пролонгував пільгові кредити для аграріїв на пів року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини