Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада продовжила процедуру одноразового добровільного декларування до 1 березня 2023 року

Реклама

Верховна Рада підтримала зміни до Податкового кодексу, якими в тому числі продовжено процедуру одноразового добровільного декларування до 1 березня 2023 року.

Відповідну правку містить Закон (проект № 7506-1) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, виплаченої на користь членів сімей поранених та загиблих учасників бойових дій під час участі у відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки України», прийнятий на пленарному засіданні Парламенту 15 серпня.

«Добровільне декларування - це спосіб цивілізовано вивести на світло гроші та активи. Навіть під час війни ті, хто мав можливість, скористались правом задекларувати свої статки. Пролонгування ж процедури одноразового добровільного декларування дозволить ще більшій кількості громадян вивести на світло свої активи й надалі спокійно ними розпоряджатись», - висловив свою позицію щодо рішення Парламенту Міністр фінансів Сергій Марченко.

Не грай в "російську рулетку" зі своїм бізнесом! Контролюй зв'язки, репутацію в медіа та знай актуальні вимоги законодавства - з рішенням LIGA360. Тільки в серпні отримай 5 робочих місць за 5000 грн/міс.

Читайте також:

Верховна Рада ухвалила Закон про "митний безвіз"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини