Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

При РНБО пропонують створити Бюро санкційної політики

Реклама

Рада національної безпеки і оборони повідомляє, що урядовий комітет у режимі онлайн розглянув питання, які виникли під час опрацювання законопроекту «Про засади санкційної політики України».

Цей законодавчий акт, перша версія якого була розроблена Апаратом Ради національної безпеки і оборони України, був доопрацьований міжвідомчою робочою групою, створеною при Секретаріаті Кабінету Міністрів. До складу робочої групи увійшли представники Апарату РНБО, Секретаріату Кабміну, Офісу Президента, Національного банку, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції, Міністерства оборони, Міністерства економіки, Міністерства внутрішніх справ, Офісу Генерального прокурора, Держфінмоніторингу та деяких інших державних органів.

Законопроект містить ряд суттєвих новацій, зокрема, у частині переліку та повноважень суб'єктів у сфері санкційної політики, суб'єктів внесення пропозицій щодо застосування, зміни або скасування санкцій, процедури корегування санкцій та ін.

Бюро санкційної політики згідно із законопроекту є робочим органом Ради національної безпеки і оборони України, який координуватиме діяльність суб'єктів, що реалізують санкційну політику України.

З-поміж іншого, Бюро перевірятиме пропозиції про застосування санкцій на відповідність концептуальним підходам, напрямам, заходам у сфері санкційної політики України, визначеним РНБО України.

В.о. Керівника Апарату РНБО Андрій Зюзь зазначив, що Апарат Ради «повністю готовий» до роботи зі створення Державного реєстру санкцій, який передбачено утворити згідно із законопроектом. Апаратові Ради, який є адміністратором цього реєстру, пропонується дозволити обробляти усі види інформації з обмеженим доступом і надати доступ до баз даних та реєстрів інших державних органів.

Учасники засідання підтримали пропозицію щодо термінового направлення законопроекту на розгляд Уряду. Після цього його буде направлено до Верховної Ради.

Ексклюзивна пропозиція для LIGA360:Юрист - 2 за ціною 1! Купуєте рішення LIGA360 - обираєте ще одне у подарунок. Дізнайтеся про акційну пропозицію серпня за посиланням.

Читайте також:

Що передбачає новий Закон про підвищення ефективності санкцій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини