Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінекономіки та Фонд держмайна розробили проект методики оцінки збитків за зруйноване майно підприємств

Реклама

Міністерство економіки спільно з Фондом державного майна завершили розробку методики визначення збитків, завданих підприємствам внаслідок агресії рф.

Згідно з документом оцінка шкоди та збитків, що проводитиметься відповідно до цієї Методики, здійснюватиметься для досягнення таких цілей:

  • визначення збитків, завданих внаслідок збройної агресії, у межах кримінальних проваджень за законодавством України;

  • визначення збитків, завданих внаслідок збройної агресії, для цілей подання постраждалими заяв на компенсацію;

  • визначення збитків, завданих внаслідок збройної агресії, для цілей подання позовів (у тому числі колективних) постраждалими до міжнародних судових інстанцій, а також подання позову Державою Україна до міжнародних судових інстанцій;

  • інші цілі, визначені законодавством.

Метою оцінки збитків (у вартісному виразі) є:

  • визначення розміру реальних збитків;

  • визначення упущеної вигоди;

  • визначення витрат, необхідних для відновлення майна та майнових прав, що зазнали руйнівного впливу внаслідок збройної агресії.

Оцінка проводитиметься незалежними експертами на підставі вихідних даних (документів підприємства, які відповідають характеристикам майна), результатів огляду постраждалого об'єкта (або фото-, відеоматеріалів, супутникових знімків), а також на основі даних про ринкову вартість подібного майна.

Для підтвердження факту знищення об'єктів внаслідок військової агресії підприємцям необхідно буде підготувати пакет документів.

Наразі проект Методики розміщено для обговорення на сайті Міністерства економіки України. Ознайомитися з текстом можна тут.

Якщо ви маєте уточнення або зауваження до документа, подати пропозиції в електронному зверненні можна на сайті Мінекономіки.

За матеріалами Урядового порталу

Гаряча пропозиція серпня для антикризової команди! Придбай 5 робочих місць у LIGA360 всього за 5000 грн/міс. Дізнайся переваги за посиланням.

Читайте також:

Воєнний стан: як вести бізнес - поради юриста

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини