Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін подовжив дію документів у сфері державного експортного контролю на період воєнного часу

Реклама

Уряд подовжив дію низки реєстраційних і дозвільних документів у сфері державного експортного контролю на період воєнного часу.

Міністерство економіки повідомляє, що йдеться про:

  • посвідчення про реєстрацію суб'єктів господарювання як суб'єктів здійснення міжнародних передач товарів;

  • свідоцтва про отримання повноважень на проведення недержавної експертизи товарів у галузі державного експортного контролю;

  • свідоцтва про державну атестацію системи внутрішньофірмового експортного контролю, створеної суб'єктом здійснення міжнародних передач товарів.

Роз'яснено, що у разі закінчення терміну дії такого роду документів суб'єкти господарювання не зобов'язані поновлювати їх у Державній службі експортного контролю. Вони діятимуть і далі протягом усього періоду воєнного стану та протягом 3 місяців після його завершення.

У Мінекономіки нагадали також, що наразі автоматично подовжуються строкові ліцензії та документи дозвільного характеру в частині провадження господарської діяльності.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки до кінця місяця придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Читайте також:

Рішення Верховного Суду, які може враховувати бізнес під час воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини