Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації: законопроєкт прийнято за основу

Реклама

На засіданні 18 липня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроєкт №7481 про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.

Документ розроблено з метою забезпечення відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації осіб, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану.

У зв'язку з цим пропонується внести відповідні зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Читайте також: 18 липня Рада прийняла 8 законів, 3 постанови та за основу - 14 законопроєктів

Набув чинності Закон щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян

Тероборона може виконувати завдання в районах ведення бойових дій: Закон набув чинності

Скористайся спеціальними добірками LIGA360 про воєнний стан. Щодня ми доповнюємо матеріали для бізнесу: господарська діяльність, звітність і податки, ЗЕД і мито, виплати, акциз і ліцензії, власність в умовах воєнного стану тощо. Спробуй LIGA360 на спеціальних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини