Мін'юст, ДП «Національні інформаційні системи» та Мінцифри розробили процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю у автоматичному режимі без участі держреєстратора. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов, передає Урядовий портал.
"Тобто, людина авторизується та подає заявку про відкриття ТОВ через портал Дія. Після цього ця заявка в автоматичному режимі передається для проведення держреєстрації ТОВ. Тобто, уся перевірка даних проходитиме у реєстрах без участі людей», -зазначив він.
Зазначається, що наразі розпочато бета-тестування цієї послуги.
"Якщо ви готові взяти участь у бета-тестуванні - переходьте за посиланням: https://t.me/betatestTOV. Скористатися послугою зможуть громадяни України від 18 років, які мають податковий номер та УНЗР", - йдеться в повідомленні.
В Уряді зазначили, що механізм автоматизованої реєстрації ТОВ спрямований на зменшення адміністративного навантаження, що, у свою чергу, надасть низку позитивних переваг. А саме:
зменшиться час на отримання такої послуги, оскільки не буде потреби зайвий раз звертатися до державних органів;
буде усунено суб'єктивний фактор під час державної реєстрації і, як наслідок, зменшиться кількість необґрунтованих відмов у державній реєстрації;
скоротиться тривалість реєстраційної процедури;
буде усунено корупційні складові, які можуть виникати при зверненні до державних органів для надання такої послуги у звичайному режимі;
зменшаться черги та кількість осіб, які фізично відвідують суб'єктів надання адмінпослуг.
В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки до кінця місяця замов на вигідних умовах.
Читайте також: Закон щодо оптимізації трудових відносин прийнято: які основні зміни?
Як подати відомості про трудову діяльність для створення електронної трудової книжки: ПФУ