Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТОВ можна буде зареєструвати онлайн, без участі держреєстратора

Реклама

Мін'юст, ДП «Національні інформаційні системи» та Мінцифри розробили процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю у автоматичному режимі без участі держреєстратора. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов, передає Урядовий портал.

"Тобто, людина авторизується та подає заявку про відкриття ТОВ через портал Дія. Після цього ця заявка в автоматичному режимі передається для проведення держреєстрації ТОВ. Тобто, уся перевірка даних проходитиме у реєстрах без участі людей», -зазначив він.

Зазначається, що наразі розпочато бета-тестування цієї послуги.

"Якщо ви готові взяти участь у бета-тестуванні - переходьте за посиланням: https://t.me/betatestTOV. Скористатися послугою зможуть громадяни України від 18 років, які мають податковий номер та УНЗР", - йдеться в повідомленні.

В Уряді зазначили, що механізм автоматизованої реєстрації ТОВ спрямований на зменшення адміністративного навантаження, що, у свою чергу, надасть низку позитивних переваг. А саме:

  • зменшиться час на отримання такої послуги, оскільки не буде потреби зайвий раз звертатися до державних органів;

  • буде усунено суб'єктивний фактор під час державної реєстрації і, як наслідок, зменшиться кількість необґрунтованих відмов у державній реєстрації;

  • скоротиться тривалість реєстраційної процедури;

  • буде усунено корупційні складові, які можуть виникати при зверненні до державних органів для надання такої послуги у звичайному режимі;

  • зменшаться черги та кількість осіб, які фізично відвідують суб'єктів надання адмінпослуг.

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки до кінця місяця замов на вигідних умовах.

Читайте також: Закон щодо оптимізації трудових відносин прийнято: які основні зміни?

Як подати відомості про трудову діяльність для створення електронної трудової книжки: ПФУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини