Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мова про звільнення Баканова і Венедіктової поки що не йде: ОП

Реклама

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов в ефірі національного телемарафону пояснив, що Генпрокурора Ірину Венедіктову та очільника СБУ Івана Баканова не звільнили, а тимчасово відсторонили для проведення розслідування. 

"Мова про звільнення цих двох посадових осіб поки що не йде. Мова йде про те, що генерального прокурора відсторонено від посади, а голову Служби безпеки тимчасово усунено від виконання обов'язків", - зазначив він.

За словами Андрія Смирнова, будуть проведені службові перевірки та службові розслідування, за результатами яких Президентом буде прийнято рішення про внесення до Парламенту подання про надання згоди про звільнення Генпрокурора та Голови СБУ.

Також Указом №501/2022 виконання обов'язків Генерального прокурора покладено на Олексія Симоненка, Указом №504/2022 тимчасове виконання обов'язків Голови Служби безпеки України покладено на першого заступника Голови СБУ Василя Манюка.

Читайте також:

Президент відсторонив Ірину Венедіктову від посади Генерального прокурора

Президент усунув Баканова з посади Голови СБУ

Юристи й адвокати аналізують законодавство з LIGA360. Найповніша база законодавства й судових рішень в Україні, аналіз на основі штучного інтелекту. До кінця місяця придбай LIGA360: Юрист Професійний зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини