Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Посадовці не можуть самостійно призначати собі премії: НАЗК

Реклама

Посадовці не можуть самостійно призначати собі премії, адже це порушення антикорупційних вимог. Про це нагадала прес-служба НАЗК.

Зазначається, що більшість адміністративних протоколів, які НАЗК складало до війни з конфлікту інтересів стосувалися премій та надбавок, які посадовці призначали самі собі. 

Що робити, щоб уникнути прийняття рішення в умовах конфлікту інтересів?

Якщо керівник уповноважений самостійно призначати собі стимулюючі виплати, у нього виникає конфлікт інтересів.

Для того, щоби його врегулювати потрібно дотримуватися правил врегулювання конфлікту інтересів, викладених у Законі «Про запобігання корупції» та Методичних рекомендаціях.

Коли встановлення собі стимулюючих виплат не порушує закону?

Якщо в нормативно-правових актах передбачена процедура погодження стимулюючих виплат керівнику із суб'єктом призначення/керівником вищого рівня, то преміювання самого себе не буде порушенням закону.

У такому випадку рішення про встановлення стимулюючих виплат приймається одним зі способів.

1) Погодження рішення про встановлення стимулюючих виплат керівнику отримується за зверненням інших осіб.

Наприклад, для того, щоб отримати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань голова районної державної адміністрації має отримати погодження від голови відповідної обласної державної адміністрації.

Водночас подання про її виплату голові обласної державної адміністрації вносить інша особа - керівник державної служби районної державної адміністрації.

2) Перед прийняттям керівником рішення про встановлення собі стимулюючих виплат він подає відповідні пропозиції на погодження іншій особі (суб'єкту призначення/керівникові вищого рівня).

Наприклад, керівник державної служби державного органу встановлює собі премію після погодження із суб'єктом призначення.

Встановлення собі певних виплат також не порушує закон, якщо це фіксовані виплати, передбачені, наприклад, законами, постановами Кабінету Міністрів України. У цих випадках керівник не може визначати суму чи відсоток відповідних виплат або призначення цих виплат самостійно, а послугоується затвердженими документами.

Це, наприклад:

  • надбавка за присвоєний ранг держслужбовця;

  • надбавка за вислугу років;

  • компенсація у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці.

Читайте также: В Україні суд вперше прийняв рішення про захист трудових прав близької особи викривача корупції: НАЗК

Бажаєш розпланувати час та мати під рукою розклад судових засідань? Спробуй календар засідань в LIGA360. Переглядай розклад засідань по всій Україні та налаштуй моніторинг.

Впевнись, що контрагент не співпрацює з рф та РБ. Шукай детальне досьє компаній у LIGA360. Замов систему на спеціальних умовах прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини