Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держгеокадастр повідомив про новації щодо державної реєстрації земельної ділянки за принципом випадковості

Реклама

23 червня 2022 року впроваджено функціональну можливість у програмному забезпеченні Державного земельного кадастру в частині визначення державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та його територіальних органів, при розгляді заяв про державну реєстрацію земельної ділянки та внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру за принципом випадковості для таких транзакцій, а саме:

  • здійснення державної реєстрації земельної ділянки у випадку, якщо існує повне співпадіння меж земельної ділянки;

  • внесення до Державного земельного кадастру відомостей і змін до них про земельні ділянки щодо: цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, нормативної грошової оцінки земель, віднесення земельної ділянки до земель іншої адміністративно-територіальної одиниці (зміна адреси), обмеження у використанні земельної ділянки;

  • внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земельної ділянки;

  • внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про обмеження у використанні земельної ділянки; внесення до Державного земельного кадастру відомостей/змін про права суборенди, сервітуту.

Про зазначені новації повідомила Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Як допомогти клієнтам захистити нерухомість? Сервіс SMS-Маяк дозволяє налаштувати моніторинг об'єктів та контролювати будь-які реєстраційні зміни. Придбайте зараз.

Читайте також:

Особливості регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини