Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд розширив підстави для проведення позапланових перевірок в окремих сферах

Реклама

Кабмін уніс зміни до пункту 2 постанови від 13 березня 2022 року № 303 "Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану".

Відповідна урядова постанова від 17 червня 2022 року № 697 набрала чинності 22 червня.

Згідно з документом протягом періоду воєнного стану дозволено здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість:

  • за наявності загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров'я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави;

  • з метою виконання міжнародних зобов'язань України.

Такі перевірки проводитимуться виключно на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки в червні придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Читайте також:

Оподаткування та звітність самозайнятих осіб на період дії воєнного стану

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини