Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запрошуємо на безкоштовний вебінар «Приватні позови проти країни-агресора: оцінка шкоди, законодавство, практика та перспективи»

13 травня 2022, 09:38
492
0
Автор:
Реклама

Запрошуємо на безкоштовний вебінар «Приватні позови проти країни-агресора: оцінка шкоди, законодавство, практика та перспективи».

Основні питання вебінару:
1. Питання суверенного імунітету та остання судова практика щодо цього питання в Україні
2. Можливість подання позову приватних компаній проти рф
3. Процедура та перспективи визнання та виконання рішень українських судів у ЄС - можливість використання BIT для подання позовів про компенсацію
4. Методи оцінки збитків втрачених в результаті війни активів.

Спікери -
Мальський Олег, партнер, голова практики корпоративного права та M&A, практики міжнародної торгівлі в ETERNA LAW, а також обіймає посаду Голови комітету Асоціації адвокатів України з венчурного капіталу та віртуальних активів

Бекетов Олег, партнер Еterna Law, адвокат, напрямки юридичної практики якого включають міжнародний комерційний арбітраж та міжнародне судове вирішення спорів, господарське та цивільне право, торгівельне та корпоративне право, посадові злочини.

Ковбель Артем, аудитор, # 1 в СНД із боротьби з шахрайством, партнер Crowe Erfolg.

Коли? 17 травня о 12:00.

Участь безкоштовна за умови реєстрації. Зареєструватися за посиланням

Близько 100 млн судових рішень для роботи юристів та адвокатів - є у LIGA360. Користуйся 35 фільтрами для пошуку й аналізу, швидко переглянь резулятивну частину, отримуй ланцюжки історії справи й подібні рішення. Обери вигідний тариф LIGA360 прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини