Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МВС нагадує, що витяг про відсутність судимості можна отримати онлайн

Реклама

Отримати витяг про відсутність судимості можна в режимі онлайн. Про це нагадав заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко під час брифінгу «Цифрові сервіси та проєкти МВС в умовах війни», повідомив Департамент комунікації МВС України.

Зазначається, що до війни громадяни мали змогу отримати довідку про несудимість онлайн (зокрема відповідна послуга була в застосунку "Дія"), однак з початком російського вторгнення державі задля захисту своїх електронних ресурсів довелося обмежити їхню роботу. 

"Розробили сервіс vytiah.mvs.gov.ua, за допомогою якого громадяни України можуть у безпечний спосіб, швидко та ефективно замовити витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України", - сказав Ігор Бондаренко. 

Щоб отримати послугу потрібно увійти до "Особистого кабінету" за допомогою кваліфікованого електронного підпису та подати запит.

"Автоматична обробка запиту відбувається досить швидко, вже за лічені хвилини в "Особистому кабінеті" з'являється витяг в електронному вигляді з QR-кодом, що дає змогу перевірити чинність даного документу", - розповів заступник міністра.

Витяг про відсутність судимості може знадобитися для:

- здійснення всиновлення;

- оформлення документів в органах соціального забезпечення;

- оформлення віз для виїзду за кордон та надання до установ іноземних держав;

- оформлення на роботу;

- для участі в процедурі закупівель тощо.

Читайте також:

Покарання за вчинення кримінального правопорушення в умовах воєнного стану буде наближеним до максимальної межі: ВС

ВС висловився щодо судового імунітету рф у справі про відшкодування шкоди, завданої державою-агресором

Дізнайся актуальний розклад судових засідань в умовах воєнного часу. Перевірити дати важливих засідань й налаштувати моніторинг допоможе LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини