Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як працюватимуть СЕП та банки 2 та 9 травня: роз'яснення НБУ

Реклама

У період дії воєнного стану в Україні скасовані cвяткові дні, передбачені Кодексом законів про працю. Крім того, вихідний день не переноситься на наступний після святкового, якщо той припадає на суботу чи неділю. Відповідні норми містить Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Враховуючи норми цього Закону, а також продовження дії воєнного стану до 25 травня, НБУ розповів, як працюватимуть банки та система електронних платежів Національного банку (СЕП) цьогоріч у травні:

  • святковий день 1 травня (День праці), що припадає на неділю, не переноситься. Відповідно понеділок 2 травня 2022 року є робочим днем, зокрема для банківської системи. Міжбанківські перекази через систему СЕП здійснюватимуться із 30 квітня до 2 травня 2022 року включно датою банківського дня 2 травня 2022 року;

  • святковий день 9 травня (День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні), що припадає на понеділок, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи. Міжбанківські перекази через систему СЕП здійснюватимуться із 7 до 9 травня 2022 року включно датою банківського дня 9 травня 2022 року.

Регулятор нагадав, що, незважаючи на війну, СЕП працює у звичайному режимі та без перебоїв, як і у мирний час. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних, ураховуючи власні потреби та потреби своїх клієнтів.

За матеріалами Національного банку України

Перевір партнерів і контрагентів щодо наявності російсько-білоруських зв'язків! Система CONTR AGENT у LIGA360 - зараз на вигідних умовах.

Читайте також:

НБУ дозволив здійснювати низку страхових виплат за кордоном

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини