Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Додаток для документування злочинів eyeWitness to Atrocities: інструкція з використання

14 квітня 2022, 11:02
640
0
Реклама

EyeWitness to Atrocities - додаток для документування злочинів, розроблений за ініціативи Міжнародної асоціації юристів (IBA). Він допомагає фіксувати фото- та відеодокази, які потім будуть передані до органів влади України та Міжнародного кримінального суду, що розслідує воєнні злочини росії проти України.

Фотографії, зроблені за допомогою еyeWitness to Atrocities, були використані, щоб викрити переміщення палестинських громад, засудити двох воєначальників у Демократичній Республіці Конго та задокументувати екологічні злочини в Гамбії.

Сьогодні цей додаток - інструмент українців для збору доказів злочинів російської федерації, що допоможеу розслідуванні та притягненні до відповідальності винних осіб.

Як користуватися додатком?

· Завантажте додаток із магазину Google Play Store (доступно лише для Android).

· Увімкніть служби визначення місця розташування (геолокації), щоб довести, де було знято матеріал.

· Зробіть фотографії, запишіть відео чи аудіо за допомогою додатку. Додаток автоматично позначає на матеріалах місце, дату й час (метадані), які не можна змінювати. Інтернет потрібен лише для завантаження додатку та відзнятих матеріалів, а не для запису метаданих.

· Додайте опис до відзнятих матеріалів (дані злочинців, імена жертв, місця розташування, контекст тощо).

· Завантажте копію відзнятих матеріалів на захищений сервер eyeWitness, щоб зберегти інформацію про місцезнаходження, дату й час. Якщо ви використовуєте дані телефону для завантаження, активуйте «Завантажити на мобільний телефон» у налаштуваннях додатку галереї.

· Після завантаження ви можете зберегти копію та поділитися в соціальних мережах.

Характеристики безпеки:

· Маскування програми: виберіть різні значки, щоб приховати програму на головному екрані.

· Прихована галерея: відзняті матеріали зберігаються в захищеному сховищі в додатку із використанням пароля. Якщо ви введете неправильний пароль, відкриється стандартна галерея телефону замість безпечної галереї додатку.

· Екстрене видалення: швидко видаліть програму з налаштувань камери та галереї (матеріали, що ще не завантажилися, будуть втрачені).

Перевірка та захист даних:

· eyeWitness може перевірити автентичність відзнятих матеріалів для ЗМІ та інших організацій. Якщо ви публікуєте свої матеріали в Інтернеті, повідомте, що вони були зняті за допомогою програми eyeWitness to Atrocities, щоб була можливість перевірити автентичність матеріалів.

· eyeWitness надійно зберігає завантажені матеріали та активно намагається використовувати їх як докази під час розслідувань і судових розглядів.

· Ви можете надати адресу електронної пошти, якщо бажаєте щоб з вами зв'язалися представники eyeWitness, щоб отримати згоду на використання ваших матеріалів або додаткову інформацію.

Якщо у вас виникли запитання щодо технічних аспектів роботи програми, запитів від ЗМІ чи слідчих органів, з розробниками програми можна зв'язатись за контактними даними, вказаними за посиланням.

  Залиште коментар
  Увійдіть щоб залишити коментар
  Увійти
  Підпишіться на розсилку
  Головні новини і аналітика для вас по буднях

  Схожі новини