Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ІТ

Результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою: Мінцифри

Реклама

Мінцифри повідомило, що розширено кількість адмінпослуг, результати яких можна отримати Укрпоштою. Відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв'язку та Примірного регламенту ЦНАП Уряд ухвалив на засіданні 26 січня.

Зазначається, що громадяни зможуть отримати поштою, зокрема:

  • дозвільні документи;

  • витяги з державних реєстрів;

  • результати пенсійних послуг;

  • взяття на облік ВПО тощо. 

"У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому Урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі - за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома", - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. 

Українці зможуть замовити результати адмінпослуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові.

Читайте також: Збільшено мінімальний розмір аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім'ї та родичів: Закон ухвалено

Перевіряйте договори з Contractum від LIGA360. Загальні помилки, сторони, терміни й суми - система перевірить усі важливі деталі угоди. Дізнайся більше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини