Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Впровадження електронних квитків на громадському транспорті: законопроект ухвалено за основу

Реклама

Сьогодні, 26 січня 2022 року, народні обранці прийняли в першому читанні за основу проект Закону № 5705 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті".

Деталі повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Метою законопроекту є використання електронного квитка як правової підстави для укладення договору перевезення пасажира та багажу, а також створення умов для належного функціонування автоматизованої системи оплати вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з метою забезпечення реалізації однієї з ключових реформ транспортної галузі - впровадження електронного квитка.

У законопроекті запропоновано:

  • встановити, що укладення договору перевезення пасажира та багажу підтверджується наданням відповідно квитка або електронного квитка та багажної квитанції, вимоги до яких встановлюються згідно із законодавством;

  • оновити визначення понять «електронний квиток» та «квиток»;

  • віднести до повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, затвердження форми, обов'язкових реквізитів та відомостей, які має містити проїзний документ та електронний проїзний документ, тощо.

Відповідні зміни пропонується внести до Цивільного кодексу, законів «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт».

Моніторте зміни законодавства і судових рішень зі смартфону. З LIGA360 ви отримуватиме сповіщення про зміни в окремих фрагментах НПА, реєстрах, судових рішеннях. Сигнали автоматично надходитимуть в Telegram-бот. Замовте LIGA360 сьогодні і налаштуйте свою роботу в режимі смарт.

Читайте також:

Для покращення системи автоматизації договірної роботи LIGA:ZAKON оновила функціонал CONTRACTUM

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини