Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджено новий порядок консервації земель

Реклама

19 січня 2022 року Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку консервації земель».

Деталі повідомляє Урядовий портал з посиланням на Мінагрополітики.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко пояснив: «Деградовані землі мають бути виведені з обігу шляхом їх консервації. Механізм залужування, заліснення та ренатуралізації дозволить відновити виснажені ґрунти, а відновлення зрошувальних систем - раціонально використовувати запаси вологи в ґрунті».

Мета відповідного рішення: визначення організаційних засад проведення консервації деградованих і малопродуктивних земель, господарське використання яких є екологічно небезпечним та економічно неефективним, а також техногенно забруднених земельних ділянок, на яких неможливо одержати екологічно чисту продукцію, а перебування людей на цих земельних ділянках є небезпечним для їх здоров'я.

Ухваленою постановою затверджено порядок консервації земель, відповідно до якого визначаються організаційні засади консервації деградованих, малопродуктивних та техногенно-забруднених земель, орієнтовні показники, що характеризують ґрунтові властивості та зумовлюють необхідність консервації земель за природно-сільськогосподарськими зонами.

Зазначається, що її реалізація підвищить ефективність державного регулювання у сфері земельних відносин та удосконалить порядок проведення консервації деградованих, малопродуктивних і техногенно-забруднених земель.

Контролюйте незаконні дії щодо ваших земельних ділянок у сервісі SMS-Маяк Земля. Моніторинг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 24/7 та миттєве сповіщення про зміни.

Читайте також:

Як будуть переходити права на земельну ділянку при переході прав на нерухомість?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини