Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджено новий порядок консервації земель

Реклама

19 січня 2022 року Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку консервації земель».

Деталі повідомляє Урядовий портал з посиланням на Мінагрополітики.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко пояснив: «Деградовані землі мають бути виведені з обігу шляхом їх консервації. Механізм залужування, заліснення та ренатуралізації дозволить відновити виснажені ґрунти, а відновлення зрошувальних систем - раціонально використовувати запаси вологи в ґрунті».

Мета відповідного рішення: визначення організаційних засад проведення консервації деградованих і малопродуктивних земель, господарське використання яких є екологічно небезпечним та економічно неефективним, а також техногенно забруднених земельних ділянок, на яких неможливо одержати екологічно чисту продукцію, а перебування людей на цих земельних ділянках є небезпечним для їх здоров'я.

Ухваленою постановою затверджено порядок консервації земель, відповідно до якого визначаються організаційні засади консервації деградованих, малопродуктивних та техногенно-забруднених земель, орієнтовні показники, що характеризують ґрунтові властивості та зумовлюють необхідність консервації земель за природно-сільськогосподарськими зонами.

Зазначається, що її реалізація підвищить ефективність державного регулювання у сфері земельних відносин та удосконалить порядок проведення консервації деградованих, малопродуктивних і техногенно-забруднених земель.

Контролюйте незаконні дії щодо ваших земельних ділянок у сервісі SMS-Маяк Земля. Моніторинг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 24/7 та миттєве сповіщення про зміни.

Читайте також:

Як будуть переходити права на земельну ділянку при переході прав на нерухомість?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини