Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Новації для фізосіб на спрощеній системі оподаткування: Закон № 1914

Реклама

Законом № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема для фізичних осіб - платників єдиного податку.

Про це нагадують фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Так, встановлено, що фізичні особи - підприємці, які надають послуги з надання доступу до мережі Інтернет, належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

Уточнено умови обрання фізичною особою - підприємцем четвертої групи платників єдиного податку. Такі платники мають здійснювати діяльність на сільськогосподарських угіддях та/або землях водного фонду площею не менше 0,5 га, але не більше 20 га сукупно (до цього - мінімальний розмір ділянки мав бути 2 га).

Для платників єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які є платниками податку на додану вартість, встановлюється типова форма обліку доходів і витрат.

Податкове зобов'язання для власників, орендарів, користувачів земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, буде визначатись як позитивна різниця між сумою загального мінімального податкового зобов'язання та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок. Фізичні особи - підприємці розраховуватимуть її самостійно у складі окремого додатка до декларації з єдиного податку.

Як підприємцю-загальносистемнику вести облік доходів і витрат? Зручний та актуальний формат ведення книг доступний у Liga:REPORT. Замовте доступ прямо зараз і витрачайте мінімум часу на податковий облік та звітність.

Читайте також:

Як перейти на іншу групу єдиного податку?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини