Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відомості про державний кордон України внесено до Державного земельного кадастру

Реклама

У грудні 2021 року відповідно до наказів Держгеокадастру від 08.12.2021 № 564 «Про розроблення електронних документів, що містять відомості про державний кордон України» та від 17.12.2021 № 588 «Про погодження електронних документів, що містять відомості про державний кордон України, та внесення відомостей про державний кордон до Державного земельного кадастру» Держгеокадастр спільно з державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» забезпечив розроблення електронних документів, що містять відомості про державний кордон України, відповідно до затверджених документів щодо демаркації, редемаркації, делімітації державного кордону, отриманих від Державної прикордонної служби.

Деталі повідомляє Урядовий портал з посиланням на Держгеокадастр.

На підставі зазначених документів державні кадастрові реєстратори Держгеокадастру внесли до Державного земельного кадастру відомості про державний кордон України по суходолу між Україною та Республікою Польща, між Україною та Румунією, між Україною та Угорською Республікою, між Україною і Словацькою Республікою.

Внесені відомості про державний кордон України оприлюднено на Публічній кадастровій карті: шар «Державний кордон України» розділу «Нові шари».

Як зупинити рейдерське захоплення? Поставте на контроль свою нерухомість у сервісі SMS-Маяк, щоб миттєво отримувати сигнали про зміни в Реєстрі речових прав. Це допоможе вчасно звернутися до державного реєстратора та до суду, і зупинити незаконні дії.

Читайте також:

Розширено перелік місць, де заборонено палити електронні сигарети: ухвалено Закон

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини