Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін визначив, де публікуватимуть судові повістки у 2022 році

12 листопада 2021, 13:07
2169
0
Реклама

Уряд визначив друкований засіб масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2022 році розміщуються повістки про виклик осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, та інші відомості.

Відповідне розпорядження № 1425-р прийнято 10 листопада 2021 року.

Газету "Урядовий кур'єр" визначено друкованим ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2022 році розміщуються:

  • повістки про виклик підозрюваного, стосовно якого здійснюється спеціальне досудове розслідування;

  • повістки про виклик обвинуваченого, стосовно якого здійснюється спеціальне судове провадження;

  • повістки про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою державою-агресором;

  • відомості щодо підозрюваного, стосовно якого слідчим суддею постановлено ухвалу про здійснення спеціального досудового розслідування;

  • інформація про процесуальні документи, що підлягають врученню обвинуваченому, стосовно якого здійснюється спеціальне судове провадження.

LIGA ZAKON дарує щедрі подарунки до свого 30-річчя! Тільки до 25 листопада, замовляючи ІТ-платформу LIGA360 для управління інформацію й ризиками - ви отримаєте вдвічі нижчу ціну й вдвічі більше користувачів. Замовте спеціальну пропозицію та зробіть свій бізнес ефективним на 360.

Читайте також:

Припинено використання послуги Mobile ID під час ведення реєстрів: Мін'юст

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини