Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Локдаун на користь: огляд юридичної платформи LIGA360

11 листопада 2021, 17:37
881
0
Автор:
Реклама

За час пандемії зміни відчули всі галузі економіки. Зазнав впливу і юридичний бізнес, адже потрібно було налагодити дистанційну роботу, знайти нові способи взаємодії в команді. Просування юридичних послуг змінилося також - в умовах, коли неможливо спланувати офлайн-заходи чи особисті зустрічі з потенційними клієнтами.

І якщо на початку 2020 року здавалося, що кризу можна просто перечекати, то вже за декілька місяців стало очевидним: зміни залишаться надовго. Наразі 15 областей України перебувають у “червоній зоні”, зокрема у Києві з 1 листопада діє ряд обмежень.

Не зважаючи на складнощі в роботі, багато фахівців сприймають карантин, як час ставати більш гнучкими, навчатися керувати ризиками й інформацією, пришвидшити робочий процес. Про те, які IT-рішення допоможуть у повсякденних завданнях юристів, адвокатів, юридичного бізнесу - розкажемо в цьому огляді.

Цифрові інструменти для юриста

Що? На українському ринку експерти юридичної галузі вирішують всі професійні задачі з LIGA360: Юрист. Це ІТ-платформа, що включає повну базу законодавства, судових рішень, професійні видання та сервіси для захисту компаній від ризиків.

Для кого? Юристи, юрисконсульти, помічники юристів й молодші юристи.

З якими завданнями допоможе? До LIGA360: Юрист включено понад 50 цифрових сервісів, щоб допомогти у будь-яких робочих потребах. Зокрема, продукт допомагає:

· Швидко знаходити й аналізувати законодавство. У системі є повна й актуальна база нормативно-правових актів України, а також міжнародне законодавство. Але головна “фішка” LIGA360 - це можливість аналітичної роботи з документами. Інструмент “Зворотні зв'язки” показує пов'язані нормативи, судову практику, довідкові матеріали до будь-якого нормативу. Також тут легко порівнювати редакції документів.

· Слідкувати за правовими змінами. Система дозволяє налаштувати автоматичні сповіщення про зміни НПА. Є три види моніторингів: за темами, за реквізитами документів, або за фрагментами (реченнями, абзацами, статтями).

· Уникати сумнівних бізнес-зв'язків та стежити за репутацією компанії. У LIGA360: Юрист можна перевіряти інформацію з державних реєстрів про фізичних та юридичних осіб. Так, у системі є досьє на 6,8 млн компаній і ФОП, а ще 19 реєстрів для перевірки будь-якого громадянина України. Це інформація про зв'язки, борги, судові справи тощо.

Щоб контролювати репутацію вашої компанії чи партнерів, налаштуйте моніторинг ЗМІ. У системі можна перевіряти згадки у ТОП-200 українських медіа про бренд чи персону.

· Вивчати судову практику. LIGA360: Юрист не лише надає доступ до бази з 96 млн судових рішень, а й можливість аналітичної роботи з ними. Завдяки розвиненій системі фільтрів тут зручно знаходити потрібні справи. Окрім того, у системі відображуються найзначущі судові прецеденти в Україні, правові позиції ВСУ та практика ЄСПЛ.

· Професійно зростати під час карантину. У LIGA360 є усі ситуації для юриста з інструкціями, професійні онлайн-вебінари та профільні видання. Завдяки їм професійної інформації завжди буде вдосталь.

Скільки коштує? Тарифні плани для LIGA360: Юрист варіюються від 1400 до 4064 грн/міс. Більше про них дізнатися або замовити тестовий доступ до LIGA360:Юрист можна за посиланням.

Цифрові рішення для юридичних компаній

Що? LIGA360:Юридичний бізнес - це IT-платформа для управління інформацією та мінімізації ризиків компанії. Вона слугує простором для командої роботи, що поєднує інформацію, функції та людей в одне ціле.

Тариф включає максимум функцій LIGA360 для всіх співробітників - партнерів, юристів, бухгалтерів, HR, PR - а також інструменти для спільної роботи з інформацією, мінімізації ризиків та прогнозування.

Для кого? Топ-менеджмент й партнери, відділи, співробітники юридичної компанії.

З якими завданнями допоможе? Переваги цього продукту - розширений функціонал для захисту юридичного бізнесу від ризиків. У системі є:

· Уся база НПА, новини й аналітика, ситуацї для юристів, бухгалтеів та HR. Таким чином, з якою б ситуацією не стикнулися власники й співробітники юридичного бізнесу - відповіді вони знайдуть в LIGA360.

· Автоматизація договірної роботи. До складу платформи LIGA360 входять інструменти для командної роботи з договорами, що допоможуть на всіх етапах - від створення проекту договору, аналізу й перевірки тексту, до підписання й пролонгування документу.

LIGA360:Юридичний бізнес допоможе команді створити договор з готового шаблону й одночасно редагувати декількома користувачами, виявити помилки та приховані загрози, сформувати тайм-лайн контракту та поставити ключові дати на контроль.

· Контроль за найважливішою інформацією правової сфери та відстеження правових змін. По суті, LIGA360 - це єдина платформа для виконання усіх робочих функцій. Тут топ-керівники юридичних бізнесів читають найважливіші новини та аналітику, зберігають обрані документи, спілкуються з командою.

Проте, однією з найбільш корисних функцій на думку користувачів є можливість моніторити зміни. Це стосується оновлень законодавства, судових рішень, інформації про контрагентів. Просто укажіть інформацію, важливу для моніторингу, а система направлятиме автоматичні сигнали.

· Перевірка даних з офіційних реєстрів про партнерів, конкурентів та клієнтів. У клієнтів LIGA360 ніколи не буває сумнівів у своїх бізнес-зв'язках, адже вони мають перевірену інформацію про юридичних та фізичних осіб в Україні. Система показує дані про ризики співробітництва, борги, банкрутство, судові справи тощо.

LIGA360:Юридичний бізнес дозволяє поставити компанії чи ФОП на моніторинг, й відстежувати зміни за ними.

Скільки коштує? Вартість LIGA360:Юридичний бізнес визначається індивідуально, в залежності від потреб вашох компанії. Замовити презентацію можна за посиланням.

Цифрові рішення для адвоката НААУ

Що? LIGA360: Адвокат НААУ - це ІТ-продукт, що поєднав експертизу ЛІГА: ЗАКОН та Національної асоціації адвокатів України. Продукт розроблено спеціально для членів НААУ, щоб вони могли виконувати усі робочі завдання на єдиній платформі.

Для кого? Адвокати НААУ, помічники адвокатів НААУ.

З якими завданнями допоможе?

· Отримувати всю професійну інформацію на робочому столі й не витрачати час на переходи на різні сайти. Система надає доступ до кабінету адвоката НААУ, навчальних продуктів ВША для отримання залікових балів. Тут можна сплачувати щорічні внески фінансування діяльності органів адвокатського самоврядування.

· Стежити за судовими надходженнями й практикою, прогнозувати перемогу в суді на основі штучного інтелекту.

· Перевіряти надійність партнерів, конкурентів чи клієнтів завдяки інформації з державних реєстрів.

· Отримувати автоматичні сигнали про зміни законодавства, мати доступ до найсвіжішої експертної аналітики та новин.

Робочий стіл Адвоката НААУ зображений нижче. З нього можна зручно перейти до будь-якого цифрового модуля чи інструмента:

Скільки коштує? Придбати LIGA360: Адвокат НААУ можна від 1480 грн/міс. Дізнавайтесь більше за посиланням.

Який би з продуктів LIGA360 ви не обрали, це позбавить рутинних завдань і зменшить ризики на час кризи. Якщо ви не знайшли потрібного рішення - заповніть форму на сайті, і наші консультанти допоможуть зробити вибір.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини