Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ІТ

Президент ветував Закон про віртуальні активи

Реклама

Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон «Про віртуальні активи» (проект № 3637), який народні депутати ухвалили 8 вересня 2021 року (детальніше).

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Цей документ визначає засади державного регулювання обігу віртуальних активів. Згідно із Законом регулювання ринку віртуальних активів здійснюється різними державними органами залежно від виду таких активів, зокрема й шляхом створення нового органу центральної виконавчої влади.

Створення нового органу, як передбачено цим Законом, потребуватиме значних видатків з державного бюджету. Тож Глава держави пропонує віднести регулювання обігу віртуальних активів до компетенції Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Легалізація віртуальних валют: що передбачено новим законом?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини