Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Верховна Рада розгляне законопроект про податкову реформу за особливою процедурою

Реклама

Верховна Рада розгляне законопроект № 5600 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" із застосуванням особливої процедури. Відповідне рішення було прийнято на засіданні ВР 5 жовтня.

254 нардепи підтримали пропозицію щодо застосування особливої процедури розгляду законопроекту у другому читанні, передбачену статтею 119-1 Регламенту про розгляд у другому читанні проекту Закону №5600.

На пленарному засіданні розгляд законопроекту у другому читанні за особливою процедурою здійснюється у такому порядку:

1) виступ голови комітету або представника головного комітету - до 2 хвилин;

2) обговорення пропозицій, поправок, включених до уточненої порівняльної таблиці законопроекту, із можливим наступним голосуванням щодо врахування відхилених або щодо підтвердження врахованих головним комітетом пропозицій, поправок, що передбачає право на виступ:

  • ініціатора відхиленої пропозиції, поправки - до 2 хвилин;

  • народного депутата, який вимагає поставити на голосування (для її підтвердження) пропозицію, поправку, враховану головним комітетом, - до 1 хвилини;

  • голови або представника головного комітету для обґрунтування рішення комітету щодо кожної обговореної пропозиції, поправки - до 1 хвилини;

3) прийняття рішення за результатами розгляду законопроекту у другому читанні (стаття 123 Регламенту).

Читайте також: Законопроект про податкову реформу доопрацьовано: основні зміни

Відкликання Голови Парламенту: питання розглянуть 7 жовтня

Як самостійно подати звітність й контролювати сплату податків? Сервіс Liga:REPORT має усі шаблони звітів до податкової, автоматично перевіряє і розраховує дані. Також тут можна стежити за сплаченими податками й штрафами державі, вести книгу обліку доходів онлайн. Придбайте Liga:REPORT та звітуйте вже сьогодні без проблем.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини