Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін затвердив порядок розроблення містобудівної документації на місцевому рівні

Реклама

Уряд затвердив Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації.

Відповідну постанову № 926, розроблену Мінрегіоном, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 1 вересня.

Згідно з документом Порядок визначає склад, зміст, механізм розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні: комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території, а також склад, зміст та порядок розроблення історико-архітектурного опорного плану населеного пункту.

«Відтепер громади можуть розробляти новий вид містобудівної документації - комплексні плани просторового розвитку території громади. Водночас передбачено, що містобудівна документація розроблятиметься в електронному вигляді. Це забезпечить наповнення містобудівного та Державного земельного кадастрів даними містобудівної документації на місцевому рівні», - роз'яснила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

У Мінрегіоні пояснили, що на місцевому рівні затверджуватиметься така містобудівна документація:

  • комплексні плани просторового розвитку території громади;

  • генеральні плани населених пунктів;

  • детальні плани території в межах відповідних громад (як в межах, так і за межами населених пунктів).

Для населених пунктів, включених до Списку історичних населених місць України, Порядком передбачено обов'язкове розроблення генеральних планів, невід'ємною частиною яких мають стати історико-архітектурні опорні плани. Для якісного розроблення таких генеральних планів важливим є доступ розробників до актуальних вихідних даних, зокрема до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.

Міністерство культури та інформаційної політики як розпорядник інформації має забезпечувати оприлюднення та подальше оновлення Державного реєстру нерухомих пам'яток України на своїх офіційних вебсайтах з метою подальшого захисту та збереження історично-культурної спадщини держави.

Як бути впевненими у бізнес-зв'язках? CONTR AGENT надає оцінку компаній за 19 індикаторами ризиків. Система покаже проблеми, варті уваги: часті зміни керівництва, відсутність даних про кінцевих бенефіціарів та статутний капітал. Замовляйте CONTR AGENT прямо зараз і отримайте усю повноту інформації про партнерів і конкурентів.

Читайте також:

Коли втрата інтересу до жилого приміщення може стати підставою для виселення: роз'яснення ВС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини